Porady

Kilka praktycznych informacji poniżej pozwoli Państwu zamówić naszą bagażówkę i odpowiednio przygotować się do przeprowadzki.

Termin - jak wcześnie zamówić bagażówkę?

W Warszawskiej Woli samochód z kierowcą przyjedzie do Państwa już w ciągu 20-30 minut od zamówienia. Również w obrębie administracyjnym Warszawy w innych dzielnicach dotrzemy na miejsce średnio w ciągu 30 minut. Samochód z dowolną ekipą przeprowadzkową mogą Państwo zamówić 30-60 minut wcześniej (w godzinach przcy centrali). Jedynie jeśli chodzi o zamówienia pod koniec i na początku miesiąca, prosimy o składanie zamówień z 2-dniowym wyprzedzeniem.

Rodzaje przeprowadzek jakie oferujemy:

Zależnie od potrzeb naszych klientów możemy zaproponować kilka różnych rodzajów przeprowadzek. Wybierz najlepszą opcję dla siebie!

Przeprowadzka standardowa:

Oferujemy uzgodnionej wielkości auto z odpowiednią ilością pracowników potrzebnych do przeniesienia Państwa rzeczy. Klienci samodzielnie pakują swoje rzeczy do pojemników, kartonów czy worków. Nasza ekipa przeprowadzkowa zajmuje się zabezpieczeniem i noszeniem mebli, sprzętów oraz spakowanych rzeczy osobistych i w miejscu docelowym ustawiają rzeczy we wskazanym przez klienta miejscu.

Przeprowadzka kompleksowa:

Nasza ekipa przywozi dla Państwa kartony, pojemniki i worki (zależnie od potrzeb) i zajmujemy się pakowaniem rzeczy dla naszych klientów. Dodatkowo zabezpieczamy meble i delikatne sprzęty, wynosimy je i wnosimy w miejscu docelowym. Ustawiamy meble i sprzęty na wskazanych miejscach. Nasi klienci mogą sami zdecydować czy potrzebują również pomocy w rozpakowywaniu.

Przeprowadzka minimum - ekonomiczna:

Podstawiamy samochód tylko z kierowcą. Kierowca układa i zabezpiecza sprzęty w samochodzie. Państwo sami zajmują się załadunkiem i rozładunkiem. Kierowca służy pomocą przy cięższych sprzętach.

Przeprowadzki Warszawa cennik:

Kliknij CENA - OBLICZ powyżej i w kilku krokach samodzielnie oszacuj cenę.

Należy określić 4 - parametry usługi:

1. Wielkość auta

2. Ilość pracowników potrzebnych do przeniesienia rzeczy i sprzętów

3. Liczba km trasy (liczymy tylko trasę do przejechania z ładunkiem).

4. Czas postoju wozu (czas potrzebny na załadunek oraz rozładunek). Nie liczymy czasu jazdy ani dojazdów.

Szacowany koszt usługi jest kosztem przybliżonym, a ostateczna cena będzie wynikała z rzeczywistych parametrów usługi - czyli z rzeczywistego czasu pracy i postoju.

Przewóz rzeczy nietypowych i ciężkich ładunków: np. sejfy, pianina, duże gabaryty, ciężkie maszyny:

Prosimy o powiadomienie nas przed planowanym przewozem o możliwych przewidywanych trudnościach, utrudnieniach z dojazdem lub dużych i nietypowo ciężkich rzeczach w rodzaju sejfu, szafy pancernej, pianina, dużych szafach, które mogą wymagać specjalistycznego sprzętu lub większej ilości osób. 

Usługi transportu nietypowych przedmiotów są wyceniane indywidualnie.

Utylizacja mienia:

Przeprowadzka jest dobrym momentem na pozbycie się zbędnych mebli, lub utylizację zużytych sprzętów AGD. Takie sprzęty możemy wywieźć dla Państwa do najbliższych specjalistycznych punktów utylizacji.

Ubezpieczenie mienia:

Szef ekipy, zazwyczaj jest to kierowca samochodu, posiada ważne ubezpieczenie OC Przewoźnika lub odpowiada osobiście za powierzone mienie.

Zamówienie:

Prosimy składać zamówienia od poniedziałku do piątku w godz. 8-19 i w soboty od 9-14.

W niedziele centrala nie pracuje. Zamówienia na niedziele i święta prosimy składać w powyższych godzinach.

 

Zapraszamy do kontaktu - chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

 

 

Od 25 maja obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych, tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

W związku z powyższym informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane osobowe po dniu 25 maja 2018 roku. Państwa dane tj. adres i nr tel. są wykorzystywane wyłącznie w celu wykonania usługi przeprowadzki. Te dane są przekazywane jedynie szefowi ekipy przeprowadzkowej wyłącznie w celu wykonania usługi i NIE SĄ udostępniane firmom zewnętrznym.

 

Twoje dane są u nas bezpieczne, a wyrażone zgody możesz wycofać w każdej chwili.